м. Київ, вул. Григоренка, 11, Офіс 7
9:00-20:00
Наш регіон
Київська область
  • Бровари
  • Бровари
  • Вишневе
  • Вишневе
  • Зазим’я
  • Зазим’я
  • Вишгород
  • Вишгород
Viasat - найпростіше рішення при кодуванні супутникового сигналу

Viasat - найпростіше рішення при кодуванні супутникового сигналу

      На початку 2020 року 23 провідні українські телеканали (1+1, Інтер, СТБ, ICTV, Новий, ТЕТ, 2+2, та інші) закодують свій сигнал на супутнику. Після кодування, ті хто дивився ці канали через супутник, не матимуть можливості дивитися їх у відкритому доступі. Для отримання можливості подальшого перегляду глядачам необхідно обрати офіційного оператора телебачення.

      Найпростіший спосіб продовжувати дивитися закодовані українські телеканали саме на супутнику - підключитися до офіційного оператора супутникового телебачення (наприклад, Viasat) та замінити свій старий тюнер на новий. Альтернативою, за умови наявності покриття, є підключення до офіційних операторів кабельного телебачення, інтернет телебачення чи Т2. Обравши офіційного супутникового оператора, глядачі матимуть можливість дивитися українські канали та користуватися перевагами якісного супутникового телебачення, а саме: якістю телевізійного сигналу, покриття в будь-який точці України, великим вибором закритих та НD-телеканалів.

      Щоб уникнути ажіотажу та черг, варто вже заздалегідь подбати про заміну тюнера супутникового телебачення та підключитись до офіційного супутникового оператора (наприклад, до Viasat). Рекомендована роздрібна ціна такого тюнера складає 1099,00 грн.

      Офіційний оператор супутникового телебачення Viasat вже 11 років на ринку України. Він є лідером супутникового телебачення, з високим рівнем впізнання бренду та задоволеністю клієнтів. Viasat пропонує широкий вибір пакетів на будь-який смак, від 49 до 249 грн. Зокрема, пакет «Національний» за 49 грн/місяць, до якого входять 83 канали, серед яких українські рейтингові канали та канали з популярними фільмами та серіалами. Крім цього, клієнти за наявності в них сучасного тюнеру можуть дивитися канали у вільному доступі.

      Супутникове телебачення від Viasat легко та швидко підключити самому. Viasat безкоштовно доставить тюнер до найближчого відділення Нової пошти, за бажанням можна викликати майстра для налаштування додому. Крім цього, Viasat надає цілодобову інформаційну та сервісну підтримку. Тюнер можна придбати за телефоном 0 800 500 460 або на сайті viasat.ua, а також у майстрів по підключенню та в торгових мережах електроніки